TUS Online Deneme Sınavı İle TUS Sınavına Nasıl Hazırlanılır?

1
2392

TUS Online Deneme Sınavları İle TUS’a Nasıl Hazırlanılır?

Bu yazımızda TUS sınavı ile ilgili tüm merak edilenleri ve Nettekurs TUS Online Eğitim,TUS Online Deneneme Sınavları ile TUS’a Nasıl Hazırlanılır sorularının yanıtlarını bulacaksınız.

Şüphesiz ki TUS Sınavına hazırlanmak tüm Tıp Fakültesi okuyanların muhakkak hedefleri arasında yer alır. Nettekurs TUS hazırlık süreci hakkında bilgi ve tecrübesi ile kesin bir başarı elde edilmesi noktasında siz değerli hekimlerimizin her zaman yol göstericisi olmuştur. Nettekurs en iyi TUS kaynakları ve en başarılı TUS Hocaları ile 10 yılı aşkın süredir hekimlerimizin TUS başarılarına ortak olmakta ve bu alanda en çok bilinen online eğitim sistemi olarak başarı sunmaktadır.

Nettekurs Online TUS Kursu İle TUS’ta %100 Başarı Garantisi, Hemen İndirimli Kayıt Ol!

TUS Sınavı Nedir? TUS Sınavına Kimler Katılabilir?

TUS Sınavı (Tıpta Uzmanlık Sınavı); Tıp Fakültesi mezunlarının belirli bir alanda ihtisas yapıp, uzman hekim olabilmeleri için gerekli olan bir sınavdır. Sınavdan başarı sağlayan adaylar, başarılarına göre yerleştikleri üniversitede uzmanlık eğitimine başlarlar. TUS Sınavına; Tıp Fakültesi öğrencileri de takılabilmektedir, ancak mezuniyet şartının aranmasında dolayı yerleştirmeleri yapılmaz.

TUS Bölümleri Nelerdir? TUS Eğitim Süreleri Ne Kadardır?

Tıpta Uzmanlık Alanları ve Eğitim Süreleri
Acil Tıp 4
Adli Tıp 4
Aile Hekimliği 3
Anatomi 3
Anesteziyoloji ve Reanimasyon 5
Askeri Sağlık Hizmetleri 3
Beyin ve Sinir Cerrahisi 5
Çocuk Cerrahisi 5
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları 4
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları 4
Deri ve Zührevi Hastalıklar 4
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji 5
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon 4
Fizyoloji 3
Genel Cerrahi 5
Göğüs Cerrahisi 5
Göğüs Hastalıkları 4
Göz Hastalıkları 4
Halk Sağlığı 4
Hava ve Uzay Hekimliği 3
Histoloji ve Embriyoloji 3
İç Hastalıkları 4
Kadın Hastalıkları ve Doğum 4
Kalp ve Damar Cerrahisi 5
Kardiyoloji 5
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları 5
Nöroloji 5
Nükleer Tıp 4
Ortopedi ve Travmatoloji 5
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi 5
Radyasyon Onkolojisi 5
Radyoloji 5
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları 4
Spor Hekimliği 4
Su Altı Hekimliği ve Hiberbarik Tıp 3
Tıbbi Biyokimya 4
Tıbbi Ekoloji ve Hisroklimatoloji 3
Tıbbi Farmokoloji 4
Tıbbi Genetik 4
Tıbbi Mikrobiyoloji 4
Tıbbi Patoloji 4
Uzmanlık Dalları Eğitim Süreleri
Üroloji 5

 

TUS Online Deneme Sınavları İle TUS’a Nasıl Hazırlanılır?

TUS Sınavı oldukça önemli ve disiplinli bir şekilde hazırlanılması gereken bir sınavdır. Zor olan bu sınava hazırlık sürecini kolaylaştırmak olduğu için Nettekurs Online TUS Kursu ile bu durumu mümkün kılmaktadır.

Online TUS Kursu; sizlere canlı bir şekilde alanında uzman eğitmenlerle bire bir şekilde ders dinleme imkanı sunmaktadır. Alanında uzman olan eğitmenlerimiz; konuları hızlı öğrenmenizi sağlamanın yanı sıra keyifli bir çalışma ortamını size sunar.

Nettekurs’un Tıp ÇEP Uyumlu Online TUS Konu       Anlatım Videolarıyla Siz de Uzman Hekim Olun!

Nettekurs Online TUS Kursu bu yoğun temponun içerisinde tek başınıza kalmadan, sizlere eşlik ederek motivasyonunuzun artmasını ve yorulmadan öğrenmenizi sağlar.

Online TUS derslerimizde Eğitmene Sor özelliği sayesinde; aklınıza takılan soruları anında sorabilir pdf formatında ders notları sayesinde konu tekrarlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Canlı Ders Kaydı özelliği sayesinde, konuları istediğiniz zaman istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz.

Nettekurs Online TUS Deneme Sınavı; sizlerin sınava hazırlık sürecinde eksiklerinizin tespiti ve giderilmesi noktasında da ayrıca bir katkı sağlamaktadır. Uzman eğitmenlerimiz sınav sonuçlarınızı değerlendirip gerekli rehberlik hizmetini sağlayarak başarıya kesin bir şekilde ulaşılması için sizlere katkı sağlamaktadır.

Online TUS Eğitim Paketimiz içinde yer alan TUS Online Deneme Sınavları, çıkmış TUS soruları analiz edilerek Türkiye’nin en iyi TUS hocaları tarafından hazırlanmaktadır. TUS Online Deneme sınavlarımız ile TUS’ta başarı başarıyı şansa bırakmazsınız.

Nettekurs’un Online TUS Kursu ve Online TUS Deneme Sınavları ile TUS hazırlık sürecinizde zaman kaybettirmeden ilk girişte TUS’u kazandırma garantisi veriyor. Nettekurs TUS Video Ders içerikleri, nitelikli ve kapsayıcı kaynak kitaplar, TUS Çıkmış Soru Çözümleri , 7/24 canlı destek ve uzman rehberlik hizmetleriyle TUS’a dair adayların ihtiyaç duyabilecekleri tüm kaynakları zaman ve mekandan bağımsız, her an ulaşabilecekleri ve yanlarında taşıyabilecekleri biçimde sınırsız olarak sunmaktadır.

Nettekurs’a şimdi üye olarak TUS Online Kurs içerikleri olarak Dahiliye, Pediatri, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Cerrahi Tıp, Küçük Stajlar, Mikrobiyoloji, Fizyoloji, Histoloji ve Embriyoloji, Anatomi, Farmakoloji, Patoloji, Biyokimya tüm konu anlatımı ve soru çözümleri, video dersler ve kursumuza özel güncel TUS kitapları ile diğer tüm kaynakları ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ!

Nettekurs Online TUS Kursu ve Nettekurs Online Deneme Sınavı hakkında ayrıntılı bir bilgi alabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

  1. TUS Online Deneme ve Online TUS Kursu ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları aşağıda yer alan “SORU SOR” bölümünü kullanarak uzman ekibimize iletebilirsiniz. Uzman TUS Rehberlik Ekibimiz sorularınıza en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

SORU SOR

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz