Online YÖKDİL Kursu ve YÖKDİL Online Kurs Yayınları İle YÖKDİL’de Nasıl Başarılı Olurum?

1
3803

Online YÖKDİL Kursu ve YÖKDİL Online Kurs Yayınları İle YÖKDİL’de Nasıl Başarılı Olurum?

YÖKDİL Sınavı birçoğumuzun korkulu rüyası. Senelerce çalışıp belirli puan bandında sıkışmış olan adaylar Online YÖKDİL Kursu ile sınava hazırlanma yolunu seçebiliyor. Peki YÖKDİL Online Kurs Yayınları ile hazırlanarak YÖKDİL’de Nasıl Yüksek Puan Alınır?
Bu sorunun cevabını arıyorsan seni blog yazımızın devamını okumaya davet ediyoruz.

YÖKDİL Sınavı Nedir?

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı – YÖKDİL, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Sağlık Bilimleri alanlarında gerçekleştirilen bir dil yeterlilik sınavıdır. 2019 yılından beri ÖSYM tarafından yapılmaktadır ve YDS benzeri bir sınavdır. Yükseköğretim kurumlarında lisansüstü eğitime başlamak isteyen ya da akademik olarak yükselmek isteyen adaylar, dil yeterliliklerini göstermek için YÖKDİL Sınavı’na başvurabilirler. Aynı zamanda DUS ve TUS muafiyetlerinde de YÖKDİL puanının geçerliliği vardır. Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı 80 sorudan oluşur ve sınav süresi 180 dakikadır. Gramer, kelime, okuduğunu anlama ve yorumlama, cümle tamamlama, akışı bozan yapıları bulma gibi konuları içeren çoktan seçmeli sorulardan oluşan sınavda, 4 yanlış 1 doğruyu götürmektedir.

Online YÖKDİL Kursu, YÖKDİL Online Kurs ve Online Eğitim
Hemen Şimdi Üye Olun. Nettekurs Online YÖKDİL Eğitimleri ile, ÖSYM YÖKDİL Sınavına Eksiksiz Hazırlanma Şansını Ertelemeyin!

YÖKDİL Sınavı’na Hazırlanmak Zor Mu?

Sınava hazırlıkta en önemli adım şüphesiz ki motivasyon. İngilizce, Almanca, Fransızca Dil Sınavları birçoğumuzun korkulu rüyası. Senelerce sınava girip hep aynı puanı aldığından şikayet eden birçok aday var. Peki YÖKDİL Puanı tek dönemde yükseltilebilir mi? Bu sorunun cevabı kişisel yeterliliklere göre değişiklik gösterse de, YÖKDİL’den doğru çalışma programı ile hazırlanarak oldukça yüksek puanlar almak mümkün. Dil öğrenmek bir süreçtir fakat YÖKDİL Sınavı YDS kadar zor bir sınav değildir. Ya da TOEFL, IELTS sınavları gibi konuşma yazma becerilerini ölçmeyi hedeflemez. Ayrıca Sosyal, Fen, Sağlık gibi 3 farklı alana yönelik bir sınav olması, YÖKDİL’e hazırlanmayı daha kolay hale getirmektedir.

“Kendinize ve Başarabileceğinize İnanın. Hedefinizi Yüksek Tutmaktan ASLA Korkmayın!”

Online YÖKDİL Kursu Eğitimleri İle Sınava Verimli Bir Şekilde Nasıl Hazırlanılır? Nettekurs Online YÖKDİL Kurs Eğitimleri Nasıl?

Online YÖKDİL Kurs Yayınları ile sınava hazırlanmanın birçok avantajı vardır. Öncelikle YÖKDİL Gramer ve YÖKDİL En Çok Çıkan Kelimeler gibi temel konulardaki eksikliklerin kapatılması gerekir. Bu sınava hazırlıkta en önemli adımdır. Gramer ve kelime eksikleri tamamlanmadan verimli olarak Çıkmış YÖKDİL Sorularını ve YÖKDİL Denemelerini çözmek çok zordur.

1. Online kurslar zaman açısından size birçok fırsat sunduğu için, yola harcayacağınız zamanı kelime ezberi yapmak için kullanabilirsiniz. Böylece Deneme Sınavı ve soru çözümü aşamasına daha çabuk geçebilirsiniz.
2. Ezberiniz çok iyi olmayabilir. Korkmayın! Nettekurs Online YÖKDİL Kursu’nda olduğu gibi, unuttuğunuz ya da anlamadığınız YÖKDİL Konu anlatımı derslerini tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.
3. Bilimsel çalışmalar gösteriyor ki, beynin dinlenmiş durumda olduğu sabah saatleri ezber yapmak için daha uygundur. YÖKDİL Online Kurs içeriklerine 7/24 ulaşma şansınız olduğu için günün her saatini verimli olarak değerlendirebilirsiniz.
4. Dil bir bütündür. Gramer konularında bir eksiğiniz olduğunda, diğer konuyu anlama ihtimaliniz de azalır. YÖKDİL Online Kurs Derslerini kaçırma gibi bir durum söz konusu değildir! Böylece çalışma temponuz asla düşmez. Kaçırdığınız dersleri ekstra bir çaba harcamadan telafi edebilirsiniz.
5. Daha çok YÖKDİL kaynağına, daha düşük kurs ücretleri vererek sahip olursunuz. Böylece maddi ve manevi açıdan zarara uğramazsınız. Üstelik tüm kaynaklara tek tıkla ulaşabildiğiniz için ağır sırt çantalarına da veda edebilirsiniz!
6. Nettekurs Online YÖKDİL Kursu‘na kayıt olduğunuzda, deneyim ve tecrübelerini size aktaran alanında uzman rehberlik ekibimizden doğru hizmeti alarak sınava hazırlık sürecinizi yalnız geçirme stresinden uzaklaşırsınız!
7. Not almaya çalışırken konuyu kaçıranların sayısı da azımsanamayacak kadar çoktur. Online YÖKDİL eğitimleri ile böyle bir derdiniz kalmaz. Video dersleri istediğiniz an durdurup notlarınızı alabilirsiniz.  Üstelik çayınızı ve kahvenizi yudumlayacak zamanınız da olur. Dahası, YÖKDİL Çalışma Notlarını PDF olarak indirerek sayfalarca not tutma zahmetinden de kurtulabilirsiniz!
8. Online YÖKDİL Kampı ve Hızlandırılmış YÖKDİL Kursları ile YÖKDİL Sınavına dair birçok tekniği öğrenebileceğiniz ve sınav taktiklerini elde edeceğiniz verimli bir süreç geçirirsiniz.
9. Online kurslara kendinize hazırladığınız özel çalışma ortamından bağlanırsınız. Böylece ders çalışma esnasında konsantrasyon kaybı yaşamazsınız.

Nettekurs Online YÖKDİL Kursu ile hazırlanarak, YÖKDİL Sınavı’ndan 91 alan Gamze Şahin’in deneyimlerine kulak vererek, Online Kurslarla Nasıl Verimli Çalışılır? sorusunun cevabını dinleyelim:

Nettekurs’un uzman ekibi, sınav öncesi ve sınav sonrası ihtiyacınız olan tüm hizmeti verebilmek adına 7/24 çalışıyor. Siz de nettekurs.com sitesinden üyelik oluşturarak, deneme süresi boyunca YÖKDİL Online Eğitim içeriklerine erişebilirsiniz. Üstelik memnun kalmaz ve Online YÖKDİL Kursumuza kayıt olmak istemezseniz hiçbir ücret ödemezsiniz. İndirimli YÖKDİL Online Kurs Fiyatlarından yararlanma ve sınava tek dönemde tam anlamı ile hazırlanma şansını kaçırmayın!

YÖKDİL Hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için, YÖKDİL Kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. YÖKDİL Sınavları ile ilgili cevap aradığınız tüm soruları aşağıda bulunan “soru sor” bölümünden bize gönderebilirsiniz. Görüş, öneri ve yorumlarınıza uzman rehberlik ekibimiz tarafından en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

SORU SOR

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz