YÖS Kursu Ücretleri 2021 – 2022 Nasıldır? En Uygun YÖS Kursu Fiyatları Hangileridir? 

1
13108

YÖS Kursu Ücretleri 2021 – 2022 Nasıldır? En Uygun YÖS Kursu Fiyatları Hangileridir?

YÖS Sınavı ile iyi bir üniversiteye yerleşmek birçok yabancı uyruklu öğrencinin hayali. Türkiye’de eğitim görmek ve bu hayali gerçekleştirmek isteyen adayların sayısı günden güne artıyor. YÖS Sınavı‘na en iyi şekilde hazırlanabilmek ve sene kaybı yaşamamak için adaylar YÖS Kurslarını tercih ediyor. Türkiye’de YÖS Sınavlarına hazırlık eğitimi veren çok sayıda YÖS Kursu mevcut. Bu yüzden seçenekler arasından En İyi YÖS Kursu‘nu seçmek için öğrenciler en uygun ücretle en iyi hizmeti alabilecekleri kursu araştırıyorlar. Siz de YÖS Kursu’na kaydolmayı düşünüyorsanız ve aklınızda “En uygun YÖS Kursu Fiyatları hangileridir? YÖS Kursu Ücretleri 2021 – 2022 yılında nasıldır?” sorusu varsa yazımızın devamını okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

YÖS Nedir?

Yabancı Öğrenci Sınavı – YÖS, üniversite öğrenimini Türkiye’de almak isteyen yabancı uyruklu öğrencilerin girdikleri bir üniversite yerleştirme sınavıdır. Yabancı uyruklu öğrenciler eğitim almak istedikleri yükseköğretim kurumunun sınavına girerek YÖS Sınavından aldıkları puanları tercih ve yerleştirme işlemlerinde kullanmaktadır. YÖS Sınavı üniversiteler tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden net bir sınav tarihi yoktur. Genellikle Nisan – Haziran ayları arasında üniversiteler kendi Yabancı Öğrenci Sınavlarını yapmaktadır. YÖS Sınavı üniversitenin bulunduğu şehirde ya da üniversite tarafından belirlenen yurt içi ve yurt dışı sınav merkezlerinde gerçekleştirilebilir. Sınava başvuru ücretleri, soru sayıları ve sınav süresi de üniversiteden üniversiteye çeşitlilik göstermektedir. Yabancı Öğrenci Sınavındaki bu çeşitlilik sınava hazırlığı daha zor hale getirmektedir. Dolayısıyla hazırlık sürecini rehberlik hizmeti alarak geçirmek isteyen öğrenciler YÖS Kurslarından destek almaktadır.

YÖS Kursları hakkında daha çok bilgi edinmek için “YÖS Kursu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? En İyi YÖS Kursları Hangileridir?” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. YÖS Sınavları ile ilgili daha fazla içeriğe ulaşmak için YÖS Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YÖS Kursu Ücretleri 2021 2022
Sınırları ortadan kaldıran dershane Nettekurs, En İyi YÖS Kursu içeriklerini bir tıkla evinize getiriyor!

YÖS Kursları Hakkında Bilinmesi Gerekenler:

YÖS Kurslarının temel amacı sınava hazırlıkta ihtiyaç duyduğunuz eğitimi vermektedir. Fakat YÖS Sınavlarına iyi bir YÖS Kursu ile hazırlanarak çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Öncelikle YÖS Dersleri yüz yüze eğitimle verilebileceği gibi Online Eğitim ile de verilebilir. YÖS Sınavına Online YÖS Kursu ile Hazırlanmanın Avantajları başlıklı blog yazımızda da değindiğimiz gibi, Online Kurslar ile hazırlanmak birçok açıdan daha iyidir. Özellikle ulaşım, barınma gibi sorunlar uzaktan eğitim sistemiyle ortadan kalkar. Tek tık ile Türkiye’nin en iyi YÖS hocalarından ders alma imkanınız olur. Dershaneye gitmenize gerek kalmadan dershane sizin evinize kadar gelir. Dilediğiniz her an her yerden ders çalışabilirsiniz ve Online Kurslar diğer kurslardan daha uygun YÖS Kursu ücretlerine sahiptir. Bu sayede zamanınız da paranız da size kalmış olur. Doğru YÖS Dershanesi ve doğru çalışma programı ile hazırlanarak hayalinizdeki üniversiteye ve bölüme tek dönemde yerleşebilirsiniz.

Nettekurs ile hazırlanarak Tıp Fakültesi’ne yerleşen değerli kursiyerimiz Mustafa Toluş’un ve yoğun hayat temposuna rağmen YÖS’te büyük başarılar elde eden sevgili üyelerimiz Can Güler ve Mahliyohon Gafurova’nın Online YÖS Kursları ile ilgili görüşlerini dinleyerek daha çok fikir sahibi olabilirsiniz:

2021 – 2022 YÖS Kursu Ücretleri:

YÖS Dershanelerinin genellikle büyük şehirlerde ve il merkezlerinde yer aldığını söyleyebiliriz. Bu yüzden YÖS Kursu ücretleri de 4000-5000 dolara kadar çıkabiliyor. Fakat YÖS Dershaneleri ile ilgili çok farklı ücretler bulmak mümkün. Online eğitim veren YÖS Kurslarının ücretleri ise yüz yüze eğitim veren dershanelerden daha hesaplı oluyor. Üstelik Online YÖS Kursları ile hazırlandığınızda hangi şehirde olursanız olun Türkiye’nin en iyi YÖS hocalarından ders alma şansınız oluyor. Kursların sunduğu içeriklere göre Online YÖS Kursu ücretleri de artıp azalabiliyor. 1000 dolardan 4000 dolara kadar çeşitli kurs ücretleri karşımıza çıkabiliyor.

Nettekurs Online YÖS Kursu Ücretleri 2021 – 2022:

Nettekurs sınırları ortadan kaldırarak her öğrenciye ulaşmayı amaçlamaktadır. Bu yüzden en uygun kurs fiyatları ile en iyi eğitimi vermek Nettekurs’un hizmet politikası haline gelmiştir. YÖS Sınavına hazırlıkta yabancı öğrencilerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm kaynaklar Nettekurs Online YÖS Kursu‘nda yer almaktadır. YÖS Matematik, YÖS Geometri, YÖS IQ derslerinin yanı sıra çıkmış ve çıkması muhtemel YÖS soru çözümü dersleri ile adayları en iyi şekilde YÖS’e hazırlamaktadır. Üstelik YÖS dersleri haricinde Güncel YÖS kitapları ile de üyelerinin ihtiyaç duyduğu tüm kaynak desteğini sağlamaktadır. YÖS Canlı derslerini satın alan kursiyerlere hediye ettiği video derslerle birlikte toplamda 920 saatlik YÖS Dersini çok düşük YÖS Kursu ücretleriyle sunmaktadır. Nettekurs’un YÖS Canlı dersleri etkileşimli olarak işlenmektedir. Böylece öğrenciler anında soru sorup cevap alarak dersleri özel ders rahatlığında takip edebilirler. Ayrıca Hızlandırılmış YÖS Kursu ve YÖS Kampı dersleri ile adayların YÖS’e hazırlıkta hiçbir adımı kaçırmaması için tüm konuları A’dan Z’ye tekrar yapma şansı olmaktadır. Uzman YÖS Danışmanlık kadrosu tarafından verilen YÖS başvuru ve tercih rehberlik desteği ise ücretsiz olarak tüm kursiyerlere verilen bir hizmettir. Nettekurs için birinci öncelik adayların başarısıdır. Bu yüzden Online YÖS Kursu‘nu satın aldığı halde istediği üniversiteye yerleşemeyen kursiyerler ek bir ücret ödemeden bir sonraki dönem de Online Kurs Yayınlarını kullanmaya devam edebilirler. Yani Nettekurs ile tek dönem ücreti ödeyerek 2 sene boyunca derslere erişim sağlayabilirsiniz! Üstelik derslerde video tekrar sınırlaması yoktur. YÖS Kursu derslerine interneti olan her yerden sınırsız tekrar hakkı ile ulaşabilirsiniz. Nettekurs’un 2021 – 2022 yılı YÖS Sınavlarına Hazırlık Kursu içerikleri, daha önceki dönemlerde olduğu gibi çok uygun ücretlerle adayların hizmetine sunulmuştur. Zengin ve güncel YÖS Kursu içeriklerine indirimli YÖS Kursu fiyatlarıyla ulaşmak için şimdi sizleri nettekurs.com‘a bekliyoruz!

 

 

 

Ücretsiz Dene Uygulaması:

Nettekurs Türkiye’nin önde gelen Online YÖS Kursu olmanın gururu ile hizmetlerine devam etmektedir. 10 yılı aşkın süredir vermiş olduğu uzaktan eğitimler ile sayısız öğrenciyi hayallerine kavuşturmuştur. Nettekurs’un Online eğitimlerinin odak noktasında her zaman öğrenci yer almaktadır. Bu yüzden başarı ve öğrenci odaklı hizmet anlayışının bir sonucu olarak Türkiye’de bir ilk olan “ücretsiz dene” uygulamasını hayata geçirmiştir. Bu uygulama ile yabancı uyruklu öğrencilerimiz YÖS Kursu’nu ücretsiz olarak deneyebilirler. Siteye üyeliklerinin ardından deneme süresi boyunca tüm YÖS kursu kaynakları erişime açılır. Deneme süresi sonunda üyelerimiz Online YÖS Kurslarına kayıt olmak istemezlerse denedikleri içerikler için hiçbir ücret ödemezler.

Eğitimin başkenti Ankara’da yer alan başarı garantili YÖS Kursu Nettekurs‘a kaydolarak, Türkiye’nin en iyi YÖS Kursu hocalarının derslerine yalnızca bir tık ile ulaşabilirsiniz. Sayısız YÖS Kursu avantajından faydalanmaya başlamak ve sınırlı kontenjana özel YÖS Kursu ücretlerinden faydalanmak için nettekurs.com‘a hemen şimdi üye olabilirsiniz!

1 Yorum

  1. Aşağıda yer alan “SORU SOR” bölümü üzerinden, YÖS ile ilgili merak ettiğiniz her türlü soruyu bizlere iletebilirsiniz. Yapmış olduğunuz yorumlara uzman YÖS Rehberlik ekibimiz en kısa sürede dönüş yapacaktır.

SORU SOR

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz