2018 ALES İLKBAHAR DÖNEMİ GEÇ BAŞVURU GÜNÜ

1
3311

2018 ALES İLKBAHAR DÖNEMİ GEÇ BAŞVURU GÜNÜ

2018 ALES İLKBAHAR DÖNEMİ GEÇ BAŞVURU GÜNÜ

6 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan 2018 yılı ilkbahar dönemi ALES başvurularını kaçıranlar ve yapamayanlar için 2018 ALES İLKBAHAR DÖNEMİ GEÇ BAŞVURU GÜNÜ yarındır (28.03.2018). Sınava girmek isteyenler saat 23.59’a kadar ödemelerini yaptıktan sonra aynı gün içerisinde başvurularını tamamlayabilirler. Yarın yapacak olan adaylar için geç başvuru ücretleri 150 TL olarak belirlenmiştir. Adaylar sınav ücretlerini ÖSYM’nin kendi sitesindeki ödemeler bölümünden kredi/banka kartlarıyla ya da ilgili bankalardan yatırabilirler.

Nettekurs.com Online ALES Kursu ile lisansüstü eğitiminize başlayabilmeniz için gerekli olan bu sınavda başarıyı kolayca yakalayın. İlkbahar ALES için geç kalmış sayılmazsınız. Hemen https://www.nettekurs.com/online-ales-kursu linkine tıklayarak sınırlı sayıda kontenjandan faydalanın, sınava sayılı günler kala başarıyı yakalayın. Sonbahar dönemi ALES için ise https://www.nettekurs.com/online-ales-kursu-erken-kayit linkine tıklayarak erken kayıt indirimlerimizden yararlanın. Gerçek sınıf ortamında olduğu gibi aktif katılım sağlayıp, hoca ile iletişim kurarak dinleyebileceğiniz canlı yayın derslerimiz, tekrar tekrar izleyerek bilgilerinizi tazeleyebileceğiniz video derslerimiz, kaynak kitaplarımız, 7/24 canlı destek ve uzman rehberlik hizmetlerimiz ile tüm elektronik cihazlarınızla uyumlu Nettekurs.com Online ALES Kursu parmaklarınızın ucunda.

Nettekurs.com ile nerede olursanız olun bilgiye ulaşmak çok kolay!

ALES ve diğer tüm sınavlara dair soru ve görüşlerinizi sayfanın en altında bulunan yorumlar kısmından bizlere sorarak uzman rehberlerimizden yanıt alabilirsiniz.

 

1 Yorum

SORU SOR

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz