ALES BAŞVURULARI İÇİN SON 3 GÜN!

1
3168

ALES BAŞVURULARI İÇİN SON 3 GÜN!

ALES BAŞVURULARI İÇİN SON 3 GÜN6 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan 2018 yılı ilkbahar dönemi ALES için 7 Martta başlayan başvuru süreci 15 Mart tarihinde sona erecek. Başvuru sürecini kaçıranlar için geç başvuru tarihi ise 28 Mart olarak belirlendi.

ÖSYM’nin kayıtlarında geçerli bir fotoğrafı olmayan adaylar başvurularını ÖSYM merkezlerinde, geçerli fotoğrafı bulunanlar ise internet aracılığıyla yapabilirler. 2018 yılı ALES için başvuru ücretleri 100 TL olarak belirlenmiştir. Geç başvurularda ise bu ücret 150 TL’dir.

Nettekurs.com Online ALES Kursu ile lisansüstü eğitiminize başlayabilmeniz için gerekli olan bu sınavda başarıyı kolayca yakalayın. İlkbahar ALES için geç kalmış sayılmazsınız. Hemen https://www.nettekurs.com/online-ales-kursu linkine tıklayarak sınırlı sayıda kontenjandan faydalanın, sınava sayılı günler kala başarıyı yakalayın. Sonbahar dönemi ALES için ise https://www.nettekurs.com/online-ales-kursu-erken-kayit linkine tıklayarak erken kayıt indirimlerimizden yararlanın. Gerçek sınıf ortamında olduğu gibi aktif katılım sağlayıp, hoca ile iletişim kurarak dinleyebileceğiniz canlı yayın derslerimiz, tekrar tekrar izleyerek bilgilerinizi tazeleyebileceğiniz video derslerimiz, kaynak kitaplarımız, 7/24 canlı destek ve uzman rehberlik hizmetlerimiz ile tüm elektronik cihazlarınızla uyumlu Nettekurs.com Online ALES Kursu parmaklarınızın ucunda.

Nettekurs.com ile nerede olursanız olun bilgiye ulaşmak çok kolay!

ALES ve diğer tüm sınavlara dair soru ve görüşlerinizi sayfanın en altında bulunan yorumlar kısmından bizlere sorarak uzman rehberlerimizden yanıt alabilirsiniz.

 

 

1 Yorum

SORU SOR

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz