E-YDS İstanbul Sınav Merkezi Nerede?

0
9705

E-YDS istanbul Sınav Merkezi

E-YDS, her yıl İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 3 şehirde düzenleniyor. Özellikle Ankara ve İstanbul illerinde talep oldukça yoğun. İstanbul ‘da, saatler içerisinde kontenjanlar dolabiliyor. Her yıl binlerce adayın katıldığı sınavla ilgili merak edilenlerden bir tanesi de E-YDS istanbul Sınav Merkezi adres ve ulaşım bilgileri. İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu bir ilde zamanında sınav binasında olabilmek için adayların birkaç gün önceden kendilerine uygun ulaşım seçeneklerini belirlemeleri şart.

İStanbul ‘da Kaç Adet Sınav Merkezi Var?

E-YDS istanbul, yalnızca tek bir sınav merkezinde yapılıyor. Toplu taşıma kullanacak adaylar hem metrobüs hem de otobüs ile farklı noktalardan E-YDS istanbul Sınav Merkezi binasına ulaşabiliyorlar. E-YDS istanbul Sınav Merkezi, Levent-Kağıthane ‘de bulunuyor. E-YDS istanbul, Ankara ve İzmir ‘de yapılan sınavlarla aynı günde ve aynı saatte yapılıyor. Sınav Merkezleri hakkında detaylı bilgi almak için E-YDS Nerede Yapılıyor? yazımıza göz atabilirsiniz.

E-YDS istanbul Sınav Merkezi Nerede?

e-yds istanbul sınav merkezi
E-YDS istanbul Sınav Merkezi binasına özel araçları ile gidecek adayların ulaşım rotalarını aşina oldukları yollar üzerinden belirlemeleri, adayların zaman kaybetmelerini engelleyecektir. Sınav günü trafikte yoğunluğun olabileceği düşünülerek adaylara yolda geçirecekleri tahmini süreye ortalama 30-40 dk. eklemeleri de tavsiye ediliyor.

E-YDS İstanbul Sınav Merkezine Nasıl Gidebilirim?

E-YDS İstanbul için toplu taşımayı tercih edecek adaylara ulaşım seçenekleri:
Kağıthane ‘den otobüs ile; 500L Cevizlibağ-Levent , 29B Fatih Sultan Mehmet, 29GM Maslak Gazeteciler Sitesi, 29T Tarabyaüstü, 41 Sarıyer, 41SM Ayazağa Garajı, 42- 42KM Bahçeköy, 48L Göktürk Köyü, 500T Tuzla Şifa Mahallesi
Beşiktaş ‘tan metro ile; M2 Şişhane
Şişli ‘den Otobüs ile; 122H Sabiha Gökçen Havalimanı, 122S Sultanbeyli , 129L Kozyatağı, 522N Nişantepe, E3 Sabiha Gökçen Havalimanı
Sarıyer ‘den metro ile 34B ve 34C Beylikdüzü hatlarını tercih edebilirler.
E-YDS istanbul Sınav Merkezi Adresi: Emniyetevler Mah. Eskibüyükdere Cad. No:3/1 4.Levent Kağıthane/İSTANBUL

E-YDS ‘ye Nasıl Hazırlanabilirim?

E-YDS sınavı hakkında detaylı bilgi almak için nettekurs.com Blog Sayfamızı takip edebilir ve E-YDS sınavına hazırlıkta eksiklerinizi tamamlamak için online dershanemizi ziyaret edebilirsiniz. Nettekurs.com, hayallerinize ve ideallerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için canlı yayınları, e-sınavlar, çıkmış soru çözümleri ve zengin kaynakları ile yanınızda. Nettekurs.com online E-YDS kursları, canlı yayın dersleri ile profesyonel eğitimi ve sınıf ortamını parmaklarınızın ucuna getiriyor. Derslerimize konuk olmak, eğitmenlerimiz ile etkileşim halinde online dersleri takip edebilmek ve eksiklerinizi tamamlayabilmek için nettekurs.com ‘u ücretsiz deneyin! Aynı zamanda ücretsiz deneme süresi boyunca kapsamlı PDF kaynaklarımızı inceleyebilir ve konu anlatım videoları ile bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz!

SORU SOR

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz