YDS 2018 İLKBAHAR DÖNEMİ SINAVINA SAYILI GÜNLER

1
3365

YDS 2018 İLKBAHAR DÖNEMİ SINAVINA SAYILI GÜNLER

YDS 2018 İLKBAHAR DÖNEMİ SINAVINA SAYILI GÜNLERYDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı), yüksek lisans, lisans, doçentlik sınavlarına girecek, KPSS A grubu öğretmenlik sınavında dil puanı hesaplanacak ya da memuriyette dil tazminatı alacak olan adayların girdikleri, ÖSYM tarafından merkezi olarak düzenlenen bir yabancı dil sınavdır.

Şimdiye kadar yapılmış olan elektronik versiyonları dışında 2018 yılının ilk YDS’si 1 Nisan 2018 günü gerçekleştirilecek. Binlerce adayın gün saydığı YDS’ye hazırlanma sürecinde Nettekurs.com Online YDS Kursu olarak, sizlere gireceğiniz sınavda hedeflediğiniz başarıya ulaşma garantisini veriyoruz. Aktif katılım sağlayabileceğiniz canlı yayınlarımız, video derslerimiz, deneme sınavlarımız, kaynak kitaplarımız, 7/24 canlı destek ve uzman rehberlik hizmetlerimiz ile gireceğiniz tüm sınavlarda olduğu gibi YDS’de de yanınızdayız. Nettekurs.com Online YDS Kursu ile bilgiye ulaşmak çok kolay. Nerede olursanız olun, tüm elektronik cihazlarınızdan giriş yapabilir, sınava hazırlık sürecinize ara vermeden devam edebilirsiniz. Hemen şimdi https://www.nettekurs.com/online-yds-kursu-erken-kayit  linkine tıklayarak Sonbahar dönemi YDS hazırlıklarınız için erken kayıt indirimlerimizden faydalanabilir dilerseniz ücretsiz üyelik oluşturarak tüm hizmetlerimizden belirli bir süre için ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

YDS ve diğer tüm sınavlara dair soru ve görüşlerinizi sayfanın en altında bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşarak uzman rehberlerimizden yanıt alabilirsiniz.

 

 

1 Yorum

SORU SOR

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz