YDS Çıkmış Sorular PDF İndir | Son 10 Yılın Çıkmış YDS Soruları

0
13103

Çıkmış YDS Soruları Nelerdir?

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı, her sene ÖSYM tarafından merkezi olarak yapılmaktadır. YDS sınavının soruları, yüksek lisans-doktora eğitimi almak isteyen, yurt dışında çalışmak isteyen veya uzmanlık eğitimine başlamak isteyen birçok adayın dil seviyeleri göz önüne alınarak hazırlanır. Bu kapsamda YDS ‘de en çok çıkan kelimeler, standart soru kalıpları ve sınavın genel dil seviyesine göre bir çalışma planı yapabilmek için en iyi kaynaklardan bir tanesi çıkmış YDS soruları… Yazımızın devamında YDS çıkmış sorular içerisinde yer alan temel soru kalıplarına değinecek ve çıkmış YDS soruları PDF dosyalarını paylaşacağız. YDS çıkmış sorular içerisinde karşılaşacağınız konuların listesi ve YDS soru dağılımları hakkında bilgiyi ise YDS Gramer Konuları Nelerdir? yazımızda bulabilirsiniz.

YDS Çıkmış Sorularda En Çok Sorulan Kelimeler Nelerdir?

Çıkmış YDS Soruları içeriğinden beslenerek sınava hazırlanmanın faydalarından bir tanesi de geçmiş YDS, UDS ve KPDS sınavlarında sıkça sorulan kelimeleri daha kolay akılda tutabilmektir. Paylaştığımız YDS Soruları PDF ‘lerini teker teker çözerek sınavda sıkça sorulan kelimeleri gözlemleyebilir, önemli bulduklarınızı ve bilmediklerinizi not alabilirsiniz. Bunun yanında cloze test yapıları, irrevelant sentences, çeviri  gibi YDS çıkmış soruların neredeyse hepsinde göreceğiniz sınav sorularına yönelik en iyi konu anlatımları için Online YDS Kursu canlı derslerine konuk olabilirsiniz. >> Online YDS Kursu Ücretsiz Dene!
çıkmış yds soruları pdf, yds çıkmış sorular

ÖSYM Çıkmış YDS Sınav Soruları

2018 yılına kadar YDS soruları PDF ‘lerinin yalnızca %10 ‘luk kısmı ÖSYM internet sitesinde yer alıyordu. 2018 yılında ÖSYM tarafından alınan kararla birlikte birçok sınavın geçmiş soruları tüm kitapçık halinde yayımlandı. Bu durum, özellikle İngilizce dışındaki yabancı dillerden YDS sınavına girecek adayların YDS çıkmış soruları takip edebilmelerini de kolaylaştırmıştır. Aşağıda İngilizce dilinde yapılan son 10 yılın tüm çıkmış YDS Soruları PDF halinde yer almaktadır. Diğer dillerde yapılan YDS çıkmış sorular için tıklayın. >> YDS Çıkmış Sorular 

KPDS2006İlkbahar ,KPDS2006Sonbahar,KPDS2007İlkbahar, KPDS2007Sonbahar, KPDS2008İlkbahar, KPDS2008Sonbahar, KPDS2009İlkbahar, KPDS2009SonbaharKPDS2010İlkbahar, KPDS2010Sonbahar, KPDS2011, KPDS2012İlkbahar, KPDS2012Sonbahar, YDS2013,YDS2014, YDS2015, YDS2016, YDS2017

Çıkmış ve çıkması muhtemel soru çözümlerini, temel kelime bilgisi, akademik okuma ve çeviri çalışmalarını, ezberi desteklemek adına görsel materyallerden sıkça faydalanılan eğitim programlarını nettekurs Online YDS Eğitimleri içinde bulabilirsiniz. Kelime ezberlemek, gramer çalışmak hem de mini testlerle bilginizi sınamak için dershane olanaklarının hepsini dilediğiniz her an ulaşabileceğiniz şekilde ekranınıza taşıyoruz!

SORU SOR

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz